دانلود کتاب دفاع شخصی

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب اموزش کامل دفاع شخصی

 

 

کلاس های دفاع شخصی به رشد رفلکس های شما کمک می کند و شما رفلکس یک مبارز را کسب خواهید کرد. رفلکس جنگنده با رفلکس های طبیعی شما متفاوت است. در شرایط عادی شما به اتفاقی که می افتد پاسخ می دهید. هنگامی که به شما حمله می شود بهتر است بدانید که چگونه پاسخ دهید. رفلکس جنگنده به شما امکان می دهد تا در شرایط به سرعت و هوشمندانه حرکت کنید. شما می دانید که کجا را قدم بگذارید و کجا مشت خود را پرتاب کنید. آماده خواهید شد

9. به شما در تعیین هدف کمک می کند
کلاسهای دفاع شخصی به شما در تعیین اهداف کمک می کنند. چه بخواهید یک حرکت خاص را میخ بزنید ، چه سخت کار کنید تا احساس کنید می توانید از خود محافظت کنید ، در حال تعیین هدف هستید. هر هفته شما را به کلاس برمی گرداند و به شما در زندگی روزمره کمک می کند. به شما کمک می کند درایویی را توسعه دهید که ممکن است قبلاً سابقه نداشته باشید. اگر هدف خود را در کلاسهای دفاع شخصی جدی بگیرید ، می تواند به زندگی روزمره شما تبدیل شود و به شما کمک کند از هر موقعیت سختی که پیش می آید عبور کنید.

10- در زندگی شما تأثیر مثبت دارد
برخلاف بسیاری از موارد در زندگی ، شرکت در کلاسهای دفاع شخصی همیشه تأثیر مثبتی در زندگی شما خواهد داشت. هر یک از دلایل بالا گواه این مطلب است. شرکت در کلاسهای دفاع شخصی می تواند روحیه شما را تقویت کرده و نسخه مطمئن تری و بهتر از خود را ایجاد کند. داشتن چیزهایی در زندگی مهم است که بتوانیم برای خوشبخت کردنمان به آنها اعتماد کنیم – شرکت در این نوع کلاس ها همین کار را انجام می دهد.دانلود کتاب اموزش کامل دفاع شخصی

– یادداشتی از خود استاد –
“پس از خواندن این دلایل ، ممکن است کنجکاو شوید که چگونه یک مربی پیدا کنید. پاسخگویی آسان محل سکونت است ، اما بهتر است قبل از تعهد به مربی ، تحقیق کنید. برخی از تحقیقات تحقیقاتی را به صورت آنلاین انجام دهید و بفهمید که مربی شما واقعاً چه کسی است. چه مدت آنها در تمرین بوده اند؟ آیا آنها در سطح بالایی رقابت کرده اند؟ آیا آنها تجربه حمله خیابانی دارند؟ آنها زیر چه کسانی آموزش دیدند؟ این مربوط به ورزش نیست بلکه واقعیت است. ”

چه چیز دیگری می خواهید در مورد خودتان بهبود دهید؟
آنچه را که بیشتر به آن نیاز دارید انتخاب کنید و یک راهنمای سفارشی به صورت رایگان دریافت کنید تا بتوانید خود را ارتقا دهید:

هدف من اتفاق بیفتد

سریعتر یاد بگیرید

تمرکز را بهبود ببخشید

به تعویق انداختن را متوقف کنید

اعتبار عکس ویژه: جان اولسون از طریق facebook.com

اشتراک گذاری
آن را سنجاق کنید
توییت
اشتراک گذاری
پست الکترونیک
آیا می خواهید در زندگی موفق تر باشید؟
هر کاری که می خواهید در انجام آن موفق شوید باید کار روی آن را شروع کنید. اگر شما اصلاً کاری انجام ندهید هیچ اتفاقی نمی افتد. کتاب راهنمای رایگان خود را بیاموزید که چگونه به تحقق هدف بزرگ خود بیاموزید.

✔ ورق فعالیت قابل چاپ

✔ تکنیک های مخفی برای افزایش شانس خود را رسیدن به هدف خود دانلود کتاب اموزش کامل دفاع شخصی

✔ هک انگیزشی به شما برای شروع به اقدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *