دانلود جزوه روانشناسی صنعتی

جزوه روانشناسی صنعتی

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

آن ترکیب‌ها، یا تغییرات بیشتر با اهمیت کمتر در امواج، مانند اینکه کدام موج، در صورت وجود، گسترش یافته است، تناوب از کدام راه‌ها برآورده می‌شود، آیا یک ضربه حاوی قطر است یا نه، نوع مثلث‌ها در هر کدام از آنها وجود دارد. از ترکیبات و غیره، ممکن است این پیشرفت را ادامه دهد.
ممکن است عنصری از تدبیر در این فرآیند سفارش‌دهی وجود داشته باشد، زیرا می‌توان برخی تغییرات احتمالی را در دسته‌بندی قابل قبول تصور کرد. با این حال، به نظر می رسد که یک اصل در مورد فیبوناچی منعکس کننده فیبوناچی است، خود ارزش تامل دارد.
فی و رشد افزایشی
همانطور که در فصل های بعدی نشان خواهیم داد، عملکرد بازار توسط نسبت طلایی کنترل می شود. حتی اعداد دانلود جزوه روانشناسی صنعتی فیبوناچی در آمارهای بازار بیشتر از آنچه که یک شانس اجازه می دهد ظاهر می شود. با این حال، درک این نکته ضروری است که در حالی که اعداد خود وزن نظری در مفهوم بزرگ اصل موج دارند، این نسبت است که کلید اساسی الگوهای رشد از این نوع است.

اگرچه در ادبیات به ندرت به آن اشاره شده است، نسبت فیبوناچی از این نوع دنباله افزایشی ناشی می شود، مهم نیست که چه دو عدد دنباله را شروع می کنند. دنباله فیبوناچی دنباله افزایشی پایه در نوع خود است زیرا با عدد 1 شروع می شود (شکل 3-15 را ببینید) که نقطه شروع رشد ریاضی است. با این حال،دانلود جزوه روانشناسی صنعتی  ما همچنین ممکن است هر دو عدد را که به طور تصادفی انتخاب شده اند، مانند 17 و 352، بگیریم و آنها را برای تولید عدد سوم اضافه کنیم و به همین ترتیب برای تولید اعداد اضافی ادامه دهیم. همانطور که این دنباله پیشرفت می کند، نسبت بین عبارت های مجاور همیشه به سرعت به حد فی نزدیک می شود. این رابطه در زمان تولید ترم هشتم آشکار می شود (شکل 3-16 را ببینید). بنابراین، در حالی که اعداد خاصی که دنباله فیبوناچی را تشکیل می دهند منعکس کننده پیشرفت ایده آل امواج در بازار هستند، نسبت فیبوناچی یک قانون اساسی پیشرفت هندسی است که در آن دو واحد قبلی برای ایجاد واحد بعدی جمع می شوند. به همین دلیل است که این نسبت بر بسیاری از روابط در سری داده های مربوط به پدیده های طبیعی رشد و زوال، انبساط و انقباض، و پیشرفت و عقب نشینی حاکم است.
در گسترده‌ترین مفهوم، اصل موج این ایده را پیشنهاد می‌کند که همان قانونی که موجودات زنده و کهکشان‌ها را شکل می‌دهد در روح و فعالیت‌های انبوه انسان‌ها ذاتی است. از آنجایی که بازار سهام دقیق‌ترین بازتاب‌دهنده روان‌شناسی توده‌ها در جهان است، داده‌های آن ثبت بسیار خوبی از وضعیت‌ها و روندهای روان‌شناختی اجتماعی انسان می‌سازد. این سابقه از خود ارزیابی نوسانی از بنگاه تولیدی خود انسان اجتماعی، الگوهای خاصی از پیشرفت و پسرفت را آشکار می کند. آنچه که اصل موج می‌گوید این است که پیشرفت بشر (که بازار سهام یک ارزیابی عمومی است) در یک خط مستقیم اتفاق نمی‌افتد، تصادفی رخ نمی‌دهد و به صورت

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.