دانلود کتاب پرورش سبزی

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب اموزش کامل پرورش سبزی

آور باشد. آیا باید از لوبیا یا پیاز شروع کنید؟ کدو سبز یا مارچوبه؟ گرچه ایده خوبی برای پرورش آنچه دوست دارید بخورید ، ارزش توجه به میزان آسان یک محصول را نیز دارد. بنابراین ، اگر بادمجان ها سبزیجات مورد علاقه شما هستند ، چرا در دومین سال رشد گیاه خواری آنها را امتحان نکنید ، زیرا رشد آنها مشکل است؟

در عوض ، بهتر است محصولاتی پرورش یابد که به نگهداری کمی نیاز داشته و در مدت زمان کوتاهی آماده برداشت باشند و به آفات و بیماری های کمی مبتلا شوند. این محصولات شامل محصولاتی مانند کدو سبز ، لوبیا ، چغندر ، موشک ، تربچه ، فلفل قرمز و سیب زمینی است.

نحوه پرورش سبزیجات دانلود کتاب اموزش کامل پرورش سبزی
برای آفتابی شدن گیاه یک مکان پناه داده و آفتابی انتخاب کنید. استثنائات این قانون شامل برگ های سالاد و برخی گیاهان است که می توانند در آفتاب کامل پیچ و مهره ای بزنند (به دانه برسند) و در سایه جزئی بهتر عمل می کنند. خاک را با از بین بردن علف های هرز و افزودن کمپوست یا کود دامی پوسیده و سطح چنگال آماده کنید.

فقط آنچه را که برای آن جا دارید رشد دهید. اگر باغ بزرگی ندارید می توانید محصولات سالاد را در جعبه های پنجره ، گلدان یا کیسه های کاشت پرورش دهید. گیاهان را خیلی نزدیک به هم رشد ندهید و در صورت لزوم خار دهید – همیشه پیشنهادهای فاصله روی بسته دانه را دنبال کنید.

با استفاده از موانع فیزیکی مانند نوار مسی ، جلوی حلزونها و حلزون ها را بگیرید. در صورت امکان گیاهان آسیب پذیر مانند برگ سالاد و کدو سبز را در داخل خانه شروع کنید و آنها را در حدی بزرگ کنید که در برابر حمله مقاومت کنند. از گلوله های اسلاگ دوستدار حیات وحش (ساخته شده با استفاده از فسفات آهن) به عنوان آخرین چاره استفاده کنید.

گیاهان را کاملاً آبیاری کرده و در صورت لزوم برای جلوگیری از شل شدن آنها در معرض خطر قرار دهید.

اطلاعات بیشتر در مورد پرورش سبزیجات:

نحوه پرورش سبزیجات در گلدان
نحوه پرورش سبزیجات از دانه
نحوه مقابله با پیچ و مهره سبزیجات
در زیر لیست بهترین سبزیجات مبتدی برای رشد را مرور کنید. دانلود کتاب اموزش کامل پرورش سبزی

1
چغندر
چغندر-بولتاردی -4
چغندر را می توان به طور مستقیم در مته های کم عمق خاک کاشت و ظرف چند هفته آماده برداشت است. ‘Boltardy’ یک چغندر کره ای محبوب و قابل اعتماد است. مقاومت خوبی در برابر پیچ و مهره (دویدن به بذر) دارد و آن را به 101 ای مناسب برای تولیدکنندگان مبتدی تبدیل می کند. ریشه هایی با اندازه متوسط ​​، پوستی صاف و گوشت قرمز عمیق تولید می کند.

در راهنمای رشد چغندر همه مواردی را که باید در مورد رشد چغندر بدانید بدانید . دانلود کتاب اموزش کامل پرورش سبزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *