دانلود کتاب اموزش نقاشی چهره

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای سفید)
دو برس به اندازه # 4 – برای ساختن اشکال و ترسیم طرح های صورت کامل (یکی فقط با رنگ سیاه و دیگری فقط برای سفید)
Linework تکنیک اصلی برای نقاشی صورت زیبا است ، بنابراین اگر توانایی تهیه یک قلم مو حرفه ای را دارید ، این مارک ها را بررسی کنید: سری Loew Cornell 795 ، سری Paint Pal swirl ، Alyiah دور و فوق العاده گرد ، برس Bolt . اگر بودجه شما اندک است ، ممکن است اندازه های زیر را به عنوان برس ارزان قیمت صنایع دستی خریداری کنید:

یک برس تخت 1 اینچی – در صورتی که می خواهید کیک اسپلیت برای رنگ آمیزی رنگین کمان به کیت خود اضافه کنید.دانلود کتاب اموزش کامل نقاشی چهره

شما به عنوان یک مبتدی بیشتر از این برس برای رنگ آمیزی رنگین کمان های ساده استفاده خواهید کرد ، به این معنی که این برس لزوماً نیازی به کیفیت حرفه ای ندارد و حتی گاهی اوقات یک برس دستی می تواند کار را به خوبی انجام دهد. بهترین و مقرون به صرفه ترین مارک های مسطح حرفه ای : TAG ، برس مسطح پیچ دار ، لوو کورنل .

اندازه یک برس براق ½ اینچ (10 میلی متر) – برای پوشاندن پلک ها با رنگ ، ایجاد فرم هایی مانند گربه گربه ای ، توله سگ یا گوش اسم حیوان دست اموز.

درست مثل برس تخت ، اگر شما مبتدی هستید ، لازم نیست که برس براق نیز از کیفیت حرفه ای برخوردار باشد. شما می توانید تعداد زیادی برس خوب با کاربری خوب پیدا کنید که کار می کنند. اگر به دنبال یک مارک نقاشی صورت هستید ، این مارک های ارزان قیمت را به شما پیشنهاد می دهیم: TAG ، Paint Pal یا Bolt . مطمئن شوید که برای این 101 قلم موی فروشگاه صنایع دستی را انتخاب کرده اید ، موهای مصنوعی را بیش از طبیعی انتخاب کنید.

اسفنج
اسفنج ابزاری است که شما برای پوشاندن سریع سطح رنگ با رنگ به آنها نیاز خواهید داشت. برای نقاشی صورت ایمن حتما از یک اسفنج برای هر کودک استفاده کنید. به همین دلیل ، حتی در همان ابتدای کار به تعداد زیادی از آنها نیاز خواهید داشت. بهترین 101 ها اسفنج های نیم دایره هستند که در بسیاری از مارک های مختلف یافت می شوند (به صورت دایره های کامل در می آیند که برای ایجاد 2 اسفنج از وسط نصف می کنید). به سادگی لیست فروشگاه های ما را در بالا بررسی کنید. علاوه بر این ، اگر بتوانید بسته ای از اسفنج گلبرگ تهیه کنید ، به شما در ایجاد پروانه های زیبا کمک می کند.دانلود کتاب اموزش کامل نقاشی چهره

نکته: ما را بررسی کنید نهایی صورت نقاشی اسفنجی راهنمای خرید برای اطلاعات بیشتر از انواع اسفنج ها، پیشنهادات و راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از آنها.?
قوطی اسپری
یک بطری اسپری غبارآلود ساده با ظرفیت حدود 200 میلی لیتر (7 اونس) کافی است. از آن برای فعال کردن رنگهای خود با آب تمیز استفاده خواهید کرد.

زرق و برق
زرق و برق انواع مختلف ، شکل ، اندازه و رنگ دارد. این به شما بستگی دارد که کدام یک را انتخاب کنید ، فقط مطمئن شوید که فقط از زرق و برق درجه لوازم آرایشی استفاده می کنید ، که می توان آن را در مغازه های نقاشی صورت یا بخش های آرایش خریداری کرد.دانلود کتاب اموزش کامل نقاشی چهره

براق کننده های دستی می توانند ارزان تر باشند و بسیار شبیه به هم هستند ، اما براق کننده های دستی می توانند از ذرات ریز فلز ساخته شوند ، و اگر به چشم بیفتد ، براق شدن صنایع دستی می تواند قرنیه را خراشیده ، منجر به زخم های قرنیه شود و حتی باعث کوری شود. همچنین می تواند روی پوست لکه دار شود یا حتی باعث واکنش آلرژیک شود. بنابراین به هر قیمتی از زرق و برق کاردستی جلوگیری کنید.

نکته: ” 7 روش هوشمندانه استفاده از زرق و برق در نقاشی صورت ” را برای برخی ایده های جالب توجه جلب کنید!
استنسیل
اگر می خواهید کار خود را سرعت بخشید یا هنوز در نقاشی با دست آزاد مهارت ندارید ، استنسیل را به کیت خود اضافه کنید. آنها انواع مختلفی دارند و می توانند انواع ارزان قیمت را در فروشگاه های صنایع دستی یا آنلاین پیدا کنند و می توانند به خوبی کار کنند. (برای شروع این پیوندها را در آمازون و eBay امتحان کنید ). حتی می توانید استنسیل های مضمونی متناسب با یک موضوع مهمانی مانند Frozen یا Transformers پیدا کنید.

ما را بررسی کنید نهایی صورت نقاشی استنسیل راهنمای خرید برای اطلاعات بیشتر و همچنین برای پیدا کردن آنچه دیگر استنسیل اضافی حرفه ای توصیه می کنیم! دانلود کتاب اموزش کامل نقاشی چهره

دستمال مرطوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *