دانلود کتاب اموزش رانندگی

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب اموزش کامل رانندگی

سن کلاس ، از بزرگترین تا جوانترین کلاس کار خواهیم کرد. همانطور که همه می دانید ، این وضعیت برنامه ها و روندهای معمول همه را به خطر انداخته است.

o ما در حال حاضر با دانش آموزان کلاس های مارس کار می کنیم و سپس لیست های اصلی را که از راه دور در ماه های مه ، ژوئن ، جولای و آگوست تکمیل شده اند ، ادامه خواهیم داد. انتظار می رود که این فرآیند ، به خصوص با ظهور “ساعات روز مدرسه” و زمان مورد نیاز ، طول بکشد.

o بعضی اوقات دانش آموز کوچکتر به دلیل پاسخگویی به تلفن / ایمیل یا در دسترس بودن عمومی برای یک برنامه حساس به زمان ، قبل از دانش آموز مسن برنامه ریزی می شود. اگر تنظیمات تلفنی دارید که اجازه نمی دهد تلفن شما با شماره شناسایی نشده زنگ بخورد ، ممکن است بخواهید آن را خاموش کنید.

o هر راننده در مورد پروتکل های ایمنی آموزش دیده است و باید دستورالعمل های خاصی را دنبال کند که قابل بحث نیست.

اطلاعات DMV قابل اجرا دانلود کتاب اموزش کامل رانندگی

o اگر فرزند شما دارای گواهینامه صلاحیت رانندگی معتبر (DEC) است که توسط مدرسه خود صادر شده است و تاریخ آن بین 9 فوریه 2020 و 10 مارس 2020 است ، این گواهی تا 30 روز پس از آن توسط بخش وسایل نقلیه موتوری پذیرفته می شود همه دفاتر DMV بازگشایی شده اند.

o پس از اتمام پشت چرخ ، DEC می تواند از طریق دفاتر خدمات دانشجویی مدارس برای شما صادر شود. برای دریافت گواهینامه صلاحیت رانندگی خود از AFHS لطفاً یک نسخه از آموزش رانندگی پشت گواهینامه و تاریخ / زمان قرار ملاقات DMV خود را به آدرس زیر ارسال کنید: Cmaxwell2@wcpss.net. خانم ماکسول با مراحل بعدی از طریق ایمیل پاسخ خواهد داد.

 

اطلاعات تماس

لطفاً با هماهنگ کننده آموزش راننده در دبیرستان Apex Friendship ، آقای Leary در afhsdrivered@gmail.com یا (919) 694-0500 داخلی تماس بگیرید. اگر سوالی یا نگرانی دارید که این وب سایت نمی تواند به آنها پاسخ دهد.

اطلاعات اولیه: دانلود کتاب اموزش کامل رانندگی

دانش آموزان مدارس عمومی ، خصوصی و خانگی ویک کانتی باید حداقل 14 سال و 6 ماه سن داشته باشند تا در کلاس آموزش رانندگی شرکت کنند. دانش آموزان موظفند 30 ساعت در کلاس آموزش راننده و 6 ساعت پشت فرمان و 6 ساعت آموزش مشاهده بگذرانند. کلاس های آموزش راننده بعد از مدرسه در طول سال تحصیلی و در تابستان برنامه ریزی می شود. رانندگی پشت فرمان بعد از مدرسه بین ساعت 2:30 بعد از ظهر تا 8:30 بعد از ظهر و از ساعت 6:30 صبح تا 8:30 بعد از ظهر شنبه ها و (یکشنبه ها طبق تصویب) ، در طول تابستان و هر زمان دیگری دانش آموزان خارج از مدرسه هستند مدرسه با دانش آموزان تماس گرفته می شود تا آموزش رانندگی BTW (پشت فرمان) خود را بر اساس سن ، بعد از اتمام دوره کلاس درس آموزش راننده ، انجام دهند. پس از اتمام دوره آموزش رانندگی ، دانشجویان گواهینامه آموزش راننده دریافت می کنند.

جلسات کلاس آموزش آموزش راننده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *