دانلود کتاب آموزش عکاسی دیجیتال

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب آموزش کامل عکاسی دیجیتال

 

غیرمعمول گرفته شود می تواند جالب تر باشد. از دراز کشیدن و نگاه کردن به سوژه خود نترسید ، رویکردی کاملاً پویا هنگام عکاسی از حیوانات خانگی یا کودکان و همچنین تهدید کمتر برای سوژه. به همین ترتیب ، می توانید از یک منظره بالاتر بالا بروید و به موضوع خود نگاه کنید. بهتر از این ، هر دو را امتحان کنید و سپس یکی را که کمتر دوست دارید حذف کنید.

انتقال تصاویر دیجیتال

دوربین های دیجیتال امروزه با روشی برای انتقال عکس ها به رایانه همراه هستند. این معمولاً شامل نوعی کابل است ، اگرچه بعضی از دوربین ها از مادون قرمز و سایر فناوری های بی سیم استفاده می کنند. اتصال مستقیم ممکن است بهترین راه برای عکاسان برای گرفتن عکس بر روی هارد کامپیوتر نباشد. بسیاری از افراد کارت خوان را بسیار راحت تر می دانند.

کلیدهای کار در تاریکخانه دیجیتال دانلود کتاب آموزش کامل عکاسی دیجیتال

بسیاری از عکاسان سعی کرده اند با برنامه های پردازش تصویر مانند Adobe Photoshop کار کنند و کل روند را دشوار ، مرعوب کننده و خسته کننده می دانند. یک دلیل بزرگ این اتفاق رخ می دهد این است که بسیاری از دستورالعمل های کتاب ها و کلاس ها رویکرد اشتباهی را برای عکاسان در نظر گرفته است: این نرم افزار و نه عکاسی است.

عکس “حاکم است”. این نکته مهمی است که باید به خاطر بسپارید. وقتی نرم افزار “مسئول” است ، تمرکز روی تصویر نیست. این کار یادگیری و به خاطر سپردن تمام عملکردهای برنامه است. بسیاری از عکاسان مدتها قبل از اینکه تصوری از اینکه چرا ممکن است بخواهند چنین دانشهایی داشته باشند ، کلاسهایی را گذرانده اند که به آنها چیزهایی مانند انتخاب و لایه ها را آموزش داده اند. به این دلیل ساده بود که مدرس فکر می کرد این موارد از عناصر اصلی فتوشاپ هستند. دانلود کتاب آموزش کامل عکاسی دیجیتال

شما به عنوان یک عکاس ، عکس های خود را می دانید و می خواهید چه کاری انجام دهند. مطمئناً شما ممکن است از همه کارهایی که می توانید با یک تصویر در برنامه انجام دهید ، آگاهی نداشته باشید ، اما این اهمیت از این که چرا عکس گرفته اید اهمیت کمتری دارد. فقط شما می توانید این را بدانید و قصد عکاسی شما را حتی از طریق فتوشاپ راهنمایی می کند ، در سفری مطمئن و ثابت و کاردستی که وسواس فن آوری ندارد.

تجربه بدون ترس ایده کلیدی دیگر برای استفاده از تاریکخانه دیجیتال است. اغلب ، عکاسان مجبور شده اند هزینه آزمایش را بپردازند ، و بسیاری از آنها احتیاط کرده و این احتیاط را با خود به اتاق تاریک دیجیتال آورده اند. فقط بخاطر داشته باشید که برای انجام یک تصویر در رایانه که قابل واگرد نیست ، کارهای کمی می توانید انجام دهید. خود را رها کنید ، و از آزمایش نترسید.

از راهنمای زمینه عکاسی: رسانه دیجیتال و راهنمای زمینه نهایی برای عکاسی دانلود کتاب آموزش کامل عکاسی دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *