جزوه تایپ شده هواشناسی ماهواره ای

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات ویژه شماره
همکاران عزیز،دانلود جزوه هواشناسی ماهواره ای

داده های بدست آمده از انواع سیستم عامل های سنجش از دور ، اطلاعات بسیار ارزنده ای در مورد فرآیندهای جوی و همچنین تعامل بین جو ، زمین و مناطق تحت پوشش آب فراهم می کند. این داده ها درک ما از تعاملات انسانی با محیط بیوفیزیک را افزایش داده است. در کنار مقیاس های زمانی متعدد ، از سنجش از دور برای شناسایی و نظارت بر حوادث شدید هواشناسی استفاده می شود و مجموعه داده ها به اندازه کافی گسترده هستند تا اطلاعات مربوط به تغییرات طولانی مدت را فراهم کنند. وضوح مکانی مجموعه داده های از راه دور با گذشت زمان به طور چشمگیری بهبود یافته است ، و اجازه می دهد فرآیندهای جوی در مقیاس خوب در سطح جهانی کنترل شود. مناطق گرمسیری طیف وسیعی از فرم های سرزمین را در خود جای داده است که زیستگاه تعداد زیادی از گونه های آسیب پذیر در برابر حوادث شدید هوا و تغییر اوضاع را در خود جای داده است. در مناطق گرمسیری ، داده های از راه دور ردیابی خوشه های ابر را تسهیل کرده اند که توانایی ما را در پیش بینی وقایع شدید آب و هوایی مانند طوفان های گرمسیری و نظارت بر فعالیت مبتنی بر ارتباط از راه دور اتمسفر مرتبط با نوسان جنوبی ال-نینو ، نوسان جادان جولیان ، دوقطبی اقیانوس هند و دیگران. آنها همچنین نظارت بر میزان فضایی و شدت سیل و خشکسالی را تسهیل می کنند.

این شماره ویژه بر مجموعه داده های از راه دور و اطلاعاتی که آنها نشان داده اند زمینه های هواشناسی گرمسیری و اقلیم شناسی را پیشرفت داده است ، تمرکز می کند. تمرکز اصلی بر روی فرایندهایی است که به بارشی در مناطق گرمسیری در مقیاس های مختلف کمک می کنند ، از ویژگی های میکروفیزیکی ابر و توزیع بخار آب ، گرد و غبار و ذرات معلق در هوا گرفته تا سیستم های بارشی منظم مانند سیکلون های گرمسیری و منطقه همگرایی بین گرمسیری. زمینه های دیگر تأکید شامل مطالعاتی است که مدل های تحقیق و پیش بینی را بهبود می بخشد ، از جمله تکنیک های کاهش رسوب بارشی یا جذب بارش از راه دور در مدل های عددی پیش بینی آب و هوا. نتایج حاصل از کارزارهای میدانی انجام شده در مناطق استوایی برای جمع آوری داده ها در مورد جو و فعل و انفعالات با سطح دریا و خشکی می تواند باشد. مطالعات ممکن است مشاهدات را در سیستم عامل های مختلف مقایسه کند و همچنین از مجموعه داده های از راه دور برای اعتبارسنجی مدل استفاده کند. کاوش در مورد تأثیرات رویدادهای شدید هواشناسی بر محیط بیوفیزیک نیز مورد استقبال است.

دکتر کورن ماتیاس دانلود جزوه هواشناسی ماهواره ای
ویرایشگر مهمان

اطلاعات ارسال نسخه خطی

نسخه های خطی باید با ثبت نام و ورود به سیستم در این وب سایت به آدرس اینترنتی www.mdpi.com ارسال شوند. پس از ثبت نام ، برای رفتن به فرم ارسال ، اینجا را کلیک کنید. نسخه های خطی را می توان تا پایان مهلت مقرر ارسال کرد. کلیه مقالات مورد بررسی همتا قرار می گیرند. مقالات پذیرفته شده به طور مداوم در ژورنال منتشر می شوند (به محض پذیرش) و با هم در وب سایت ویژه نامه ذکر می شوند. مقالات پژوهشی ، مقالات مروری و همچنین ارتباطات کوتاه دعوت می شود. برای مقالات برنامه ریزی شده ، یک عنوان و چکیده کوتاه (حدود 100 کلمه) را می توان برای اعلام در این وب سایت به تحریریه ارسال کرد.دانلود جزوه هواشناسی ماهواره ای

نسخه های خطی ارسالی نباید قبلاً منتشر شده باشند ، و یا برای انتشار در جاهای دیگر مورد بررسی قرار نگیرند (به استثنای مقالات مقالات کنفرانس). همه نسخه های خطی از طریق یک فرآیند بررسی همکار کور کاملاً ارجاع می شوند. راهنمای نویسندگان و سایر اطلاعات مربوط به ارسال نسخه های خطی در صفحه دستورالعمل ها برای نویسندگان موجود است. Remote Sensing یک مجله 102ه دسترسی آزاد باز بین المللی است که توسط MDPI منتشر می شود.دانلود جزوه هواشناسی ماهواره ای

لطفاً قبل از ارسال نسخه خطی به صفحه دستورالعمل های نویسندگان مراجعه کنید. هزینه پردازش مقاله (APC) برای چاپ در این مجله دسترسی آزاد 2400 CHF (فرانک سوئیس) است. مقالات ارسالی باید به خوبی قالب بندی شده و از انگلیسی خوب استفاده کنند. نویسندگان ممکن است از خدمات ویرایش انگلیسی MDPI قبل از انتشار یا در هنگام ویرایش نویسنده استفاده کنند.

کلید واژه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *