دانلود جزوه تحلیل ساختمان

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود جزوه تحلیل ساختمان
جهت های باد غالب در طول سال کدامند؟
مسیر خورشید در طول زمانهای مختلف سال و روز چیست.
کمی وقت بگذارید تا آنجا که ممکن است در اطراف سایت قدم بزنید. از توپوگرافی کلی سایت و هرگونه تغییر در سطح مهم یادداشت کنید. همچنین به نشانه هایی از آنچه در زیر سطح وجود دارد توجه داشته باشید ، به عنوان مثال ، هر گونه علف های باتلاقی می توانند وجود یک سطح آب بالا را نشان دهند ، اگر خاک چسبناک باشد ، این می تواند نشان دهد که خاک زیرین خاک رس است. اگر هرگونه آوار در سایت وجود داشته باشد ، می تواند نشان دهنده پیشرفت قبلی یا احتمالاً دفن زباله در زمین باشد.

بسیاری از این موضوعات سایت (به ویژه خدمات) از طریق یک نظرسنجی توپوگرافی یا گزارش تخصصی دیگر انتخاب می شود ، اما به نظر من برای انتساب یک سایت تجزیه و تحلیل سایت دانشجویی ، خوب است نشان دهم که خطرات احتمالی را در نظر گرفته اید یا در اطراف سایت.

دانلود جزوه تحلیل ساختمان

یافته های خود را نمودار می کنید
نمودارهای پیکان تجزیه و تحلیل سایتبهترین راه برای ارائه بسیاری از داده های جمع آوری شده از طریق نمودارها است. روشهای مختلفی برای بیان ویژگیهای سایت وجود دارد ، بعضی ترجیح می دهند هرچه بیشتر اطلاعات را در یک نمودار قرار دهند ، در حالی که دیگران تعدادی نمودار کوچکتر را برای نشان دادن شرایط خاص یا ویژگیهای سایت تولید می کنند.

هر دو 101 م workثر است ، اما اگر تصمیم دارید همه داده ها را روی یک نقاشی ارائه دهید ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که تفسیر اطلاعات دچار اختلال و مشکل نمی شود. بنابراین یک نمودار منفرد که بسیاری از شرایط سایت را نشان می دهد ، یک نمودار بزرگتر از نمودارهای مجزا متعدد است که یک عامل سایت را نشان می دهد. همچنین مهم است که سلسله مراتب نقاشی روشن باشد – با استفاده از ضخامت های قلم خود ، جنبه های مختلف را نشان دهید.دانلود جزوه تحلیل ساختمان

می توانید داده های بازدید از سایت خود را در برنامه ها ، ارتفاعات و بخش ها ، ایزومتریک یا چشم انداز نشان دهید. مطمئن باشید که بهترین 101 را برای تاریخی که می خواهید توضیح دهید انتخاب کنید. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که نمودار ساده و واضح است ، با داده هایی که از نظر گرافیکی ارائه می دهیم ، جسورتر از اطلاعات مرجع است. شما می خواهید تاکید روی اطلاعاتی که در حال انتقال آن هستید باشد ، به عنوان مثال مسیری از طریق سایت یا موقعیت درختان در سایت. اگر می خواهید یک سری نقاشی ایجاد کنید ، اطمینان حاصل کنید که نقشه سایت همیشه دارای جهت گیری یکسان و ترجیحاً مقیاس باشد تا خواننده بتواند به راحتی نقشه ها را درک کند.

برنامه های سایت کوتاه – تجزیه و تحلیل سایت
نمادهای آنالیز سایت دانلود جزوه تحلیل ساختمان

ارزیابی بازدید از سایت شما

ارزیابی تحلیل سایت

 

S درجه شما تمام این اطلاعات جمع آوری شده و گرفته شده یک بار ریختن از عکس ها شده اند، در حال حاضر شما به منظور بررسی این اطلاعات و مفاهیم به فرایند طراحی شما در نظر بگیرید. علاوه بر در نظر گرفتن تمام نکات زیر ، شما باید الزامات مختصر را نیز ادغام کنید. شما به آرامی قطعات پازل را در کنار هم قرار می دهید تا به یک طراحی عالی برسید.

نمودارها و جمع آوری اطلاعات شما شروع به ساختن تصویری از سایت می کنند ، به شما کمک می کند آنچه را پیدا کرده اید ارزیابی کنید و راه حل ها را بررسی کنید.

وقتی به سایت خود نگاه می کنید و با توجه به طراحی خود ، به موارد زیر فکر کنید: دانلود جزوه تحلیل ساختمان

سایت
الگوهای خیابانی
بخش خیابان
مقیاس و سلسله مراتب / شکل / فضا
کاربری زمین
گونه ها
روابط همسایگی ، تنوع خیابانی رسمی
روابط چشم انداز ، دیدگاه ها
شرایط لبه ، سطح و مواد
طبیعی و ساخته بشر
حرکت و گردش در داخل و اطراف سایت
وسیله نقلیه در مقابل عابر پیاده
دسترسی
فضای عمومی در مقابل فضای خصوصی دانلود جزوه تحلیل ساختمان
فضای باز
تاریخ
آب و هوا – زاویه های خورشید و سایه های خورشید
فضاهای منفی و مثبت – ما در فضاهای منفی حرکت می کنیم و در فضاهای مثبت زندگی می کنیم
طرح تحلیل سایتساختمان
به این فکر کنید که پیشنهاد شما چگونه به سایت پیوند داده می شود و سایت چگونه با ساختمان ارتباط برقرار می کند. در مورد هر یک از نکات زیر چند نکته در مورد آنچه می خواهید به دست آورید یادداشت کنید.
ماساژ دادن
ساختار دانلود جزوه تحلیل ساختمان
جریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *